Aktualności Szczegóły Festiwalu


Gdynia OPEN

Gdynia OPEN to dwa konkursy piosenki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy nie ukończyli 25 roku życia. 

Konkursy realizowane są przez Laboratorium Innowacji Społecznych w partnerstwie z  Zespołem Szkół nr. 14 z Gdyni.

  • Mini Gdynia OPEN - to wojewódzki konkurs piosenki skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 20 lat, podczas którego można zdobyć kwalifikacje do Międzynarodowego Festiwalu "Gdynia OPEN" 2018. W tym roku konkurs Mini Gdynia OPEN odbędzie się po raz trzeci w terminie 29.02-1.03.2018. Szczegóły konkursu znajdują się wkrótce w zakładce PROGRAM. Lista osób zakwalifikowanych zostanie umieszczona w zakładce UCZESTNICY
  • Gdynia OPEN Festiwal - konkurs międzynarodowy, realizowany od 2014 roku, w tym roku odbędzie się już po raz piąty, w dniach od 31.05-3.06.2018. 

Oba konkursy odbywają się w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III. 

Zapraszamy do udziału! 
Laboratorium Innowacji Społecznych, Młodzieżowy Dom Kultury oraz ZS nr. 14 w Gdyni


AKTUALNOŚCI

17.01.2018

Ruszyły zapisy na konkurs MINI Gdynia Open 2018! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularza zgłoszeniowego. 

15.01.2018

Informacje o Mini Gdynia OPEN 2018 i Gdynia OPEN 2018 wkrótce zostaną opublikowane!


KONTAKT

Laboratorium Innowacji Społecznych
al. Zwyciestwa 96/98
81-451 Gdynia
tel: 58 727 39 00
e-mail: gdyniaopen@lis.gdynia.pl

Dyrektor Festiwalu: Elżbieta Cupiał
tel: 605 123 427
e-mail: elacupial@poczta.fm


Regulamin Mini Gdynia OPEN 2018

Mini Gdynia OPEN: 27.02-1.03.2018

1. Organizator:

Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mini Gdynia OPEN” organizowany jest przez Laboratorium Innowacji Społecznych, we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Gdyni oraz Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3.

2. Cel:

Konkurs Mini Gdynia OPEN 2018 realizowany jest w celu wspierania młodych talentów wokalnych, a także promowania aktywności młodzieżowej z Gdyni i całego województwa pomorskiego.

3. Miejsce i czas trwania:

  1. Konkurs odbywać się będzie w dniach 27.02-1.03.2018 roku.
  2. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 27 i 28 lutego 2018 roku w Sali Kinowej Centrum Konferencyjnego Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III.
  3. Koncert laureatów konkursu Mini Gdynia Open odbędzie się 1 marca 2018 roku w Sali Audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek III.
  4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca realizacji przesłuchań i koncertu finałowego konkursu.

4. Warunki udziału w Mini Gdynia OPEN 2018:

  1. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie uczestnika/ków Festiwalu poprzez prawidłowe wypełnienie „Formularza zgłoszeniowego”, znajdującego się na stronie www.gdyniaopen.pl  w terminie od dnia 16.01.2018 – 16.02.2018. Elementem wypełniania formularza zgłoszeniowego jest przesłanie podkładu wykonywanego utworu. Szczegółowych informacji na temat festiwalu udziela Elżbieta Cupiał, telefon: 605 123 427, mail: elacupial@poczta.fm.
  2. Przesłanie formularza rejestracji wskazanego w pkt. 4.1 jest równoznaczne z akceptacją treści niniejszego Regulaminu.
  3. Lista osób zakwalifikowanych do konkursu zostanie udostępniona na stronie www.gdyniaopen.pl do dnia 21.02.2018 roku.
  4. Uczestnik ma obowiązek uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 25 zł za każdą prezentację. Opłatę wpisową należy wpłacić na konto Laboratorium Innowacji Społecznych, al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, rachunek nr. 48 1020 1811 0000 0802 0286 4114 z podaniem imienia i nazwiska uczestnika/ów, a w przypadku zespołów – nazwy zespołu, do dnia 26.02.2018 (liczy się data wpływu na rachunek bankowy Laboratorium Innowacji Społecznych).
  5. Brak uiszczenia opłaty w ww. terminie skutkować będzie dyskwalifikacją uczestnika.
  6. Każdy uczestnik ma obowiązek przekazania organizatorowi, najpóźniej w dniu przyjazdu na konkurs, oryginału wypełnionej, wydrukowanej i podpisanej przez rodziców lub opiekunów prawnych „Karty uczestnika” – karta możliwa jest do wygenerowania w trakcie wypełniania formularza online.
  7. Brak, nieprawidłowe wypełnienie lub przedłożenie kopii „Karty uczestnika” skutkować będzie dyskwalifikacją uczestnika.
  8. Organizator informuje, że dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystane przez Laboratorium Innowacji Społecznych, MDK i ZSP nr 3 w Gdyni wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursów w ramach konkursu „Mini Gdynia Open”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

5. Uczestnicy:

  1. W konkursie Mini Gdynia Open mogą wziąć udział dzieci i młodzież, którzy nie ukończyli 20 roku życia.
  2. Repertuar obejmuje jedną piosenkę dostosowaną do wieku i możliwości wokalnych uczestnika (język dowolny).
  3. W konkursie Mini Gdynia OPEN mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz przedszkoli, śpiewający solo lub w duecie.
  4. Solistom i duetom może towarzyszyć sekcja wokalna do 6 osób włącznie. Wiek osób wchodzących w skład sekcji wokalnych, nie ma wpływu na zakwalifikowanie uczestników do kategorii wiekowej.
  5. Uczestnicy prezentować się będą w czterech kategoriach wiekowych  (decyduje rok urodzenia uczestników): do 6 lat, 7-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat, 17-20 lat.
  6. W przypadku duetu o przydzieleniu do kategorii wiekowej decyduje wiek starszego z uczestników.
  7. Uczestnicy oraz opiekunowie winni posiadać aktualny dokument tożsamości.

6. Przebieg Konkursu:

  1. Podczas konkursu Mini Gdynia OPEN każdy z uczestników wykona 1 utwór w dowolnym języku, którego długość nie może przekraczać czasu 4 minut i 30 sekund.
  2. Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest do przygotowania półplaybacku wykonywanego utworu oraz załączenia do formularza zgłoszeniowego. Nie dopuszcza się zmiany repertuaru po zakwalifikowaniu uczestnika lub duetów do udziału w konkursie.
  3. Występy uczestników konkursu oceniane będą przez jury złożone z jurorów wybranych przez Organizatora. Decyzje jurorów będą oparte na ich wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach oraz zgodne z Regulaminem Prac Jury. Decyzje jurorów są ostateczne i niepodważalne.
  4. Jury, ocenia występy uczestników konkursu pod względem:
  • walorów głosowych; 
  • doboru repertuaru dostosowanego do wieku;
  • interpretacji utworu
  • muzykalności;
  • wyczucia rytmu;
  • ogólnego wyrazu artystycznego.
  • Każdy wykonawca będzie miał możliwość uczestniczenia w warsztatach integracyjno-wokalnych, które odbędą się w ramach festiwalu.

7. Nagrody:

  1. Najlepsi wykonawcy z każdej kategorii otrzymają nominację do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Gdynia OPEN 2018. Festiwal organizowany jest przez Laboratorium Innowacji Społecznych, MDK i ZSP nr 3 w Gdyni.
  2. O ilości przyznanych nominacji decyduje jury.
  3. Uczestnicy konkursu Mini Gdynia OPEN zostaną również nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

8. Obowiązujące zasady:

  1. Organizator nie pokrywa kosztów podróży i wyżywienia.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu konkursu oraz regulaminu oraz zmiany zasad prowadzenia bez podawania przyczyn.
  1. Instytucje lub osoby delegujące uczestników zobowiązane są do ubezpieczenia każdego delegowanego uczestnika na czas podróży i pobytu na Festiwalu.
  2. Organizator zastrzega, że uczestnicy konkursu zobowiązani są do wykorzystywania utworów, artystycznych wykonań i fonogramów z poszanowaniem praw autorskich lub pokrewnych ich twórców, artystów wykonawców oraz producentów.
  3. Sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator w porozumieniu z członkami Jury.
  4. Organizator zastrzega, że odpowiedzialność za uczestników podczas konkursu ponoszą opiekunowie. Każda instytucja lub osoba delegująca uczestników winna zapewnić odpowiednią liczbę opiekunów zgodną z obowiązującymi przepisami.
  5. Organizator informuje, że impreza będzie utrwalana, a następnie promowana wszelkimi znanymi metodami, w tym rejestrowana w formacie DVD, a także poprzez kanały internetowe i telewizyjne. W związku z powyższym, rejestracja uczestnika do udziału w konkursie jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie przez Laboratorium Innowacji Społecznych, Młodzieżowy Dom Kultury i ZSP nr 3 w Gdyni wizerunku uczestnika, w tym na obrót egzemplarzami, na których utrwalono ten wizerunek oraz na zwielokrotnianie wizerunku wszelkimi dostępnymi aktualnie technikami i metodami. Rozpowszechnianie oraz publikowanie, także wraz z wizerunkami innych osób utrwalonymi w trakcie konkurs, w materiałach służących popularyzacji i promocji działań na rzecz młodzieży w zakresie rozpowszechniania wizerunku w: mediach elektronicznych, w szczególności na stronach internetowych; prasie; broszurach, ulotkach, gazetkach oraz innych mediach i telewizji, na czas nieokreślony.
  6. Wszyscy uczestnicy biorą udział w konkursie na własną odpowiedzialność.
  7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody materialne oraz wyrządzone wobec osób trzecich przez uczestników podczas konkursu.
  8. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora.

 


Zgłoszenia

Zgłoszenia na konkurs Mini Gdynia OPEN, który odbędzie się w dniach 29.02-1.03.2018 można dokonywać od 17.01.2018 do 16.02.2018 (do godziny 16.00). W razie pytań lub problemów z formularzem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: KONTAKT.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Festiwalu zostanie opublikowana na stronie w zakładce UCZESTNICY do dnia 21.02.2018.
Zapraszamy do udziału!

 


Laureaci Gdynia OPEN 2017

GRAND PRIX: Zespół wokalny Balbiny

Osobowość Festiwalu:  Agata Semkow

Nagroda Publiczności dla zespołu wokalnego Kropki

 

W kategorii soliści i duety do lat 10 przyznano tytuły oraz nagrody rzeczowe w następujących podkategoriach:

 

Statuetka, nagroda i dyplom, Uśmiechnięte Rybki dla:

 

Paweł Szymański, Aleksandrów Łódzki

Nela Zawadzka, Węgrów

Joanna Goran, Gdynia

Duet: Róża Sawicz i Szymon Lubicki, Gdynia

Adam Kordowski, Gdańsk

Duet: Oskar Gomółka i Marta Popiel, Przygodzice

Stanisław Kukulski, Warszawa

Swietłana Boguska, Elbląg

Sebastian Walento, Suwałki

Wiktoria Kowalska, Chwaszczyno

 

Najmłodsze uśmiechnięte dla:

 

Victoria Konys, Gdynia

Marta Fibakiewicz, Konin

Jagoda Prokop, Kurzętnik

 

Wyróżnione uśmiechnięte rybki dla:

 

Duet: Maja Ceglarz i Aleksandra Wróblewska, Gdynia

Julia Kłosowska, Nowe Miasto Lubawskie

Aleksandra Wróblewska, Gdynia

Marysia Kurzydlak, Gorzkowice

Łukasz Kalinowski, Grudziądz

Pola Korthals, Swarzewo

Rozalia Kamińska, Gdynia

 

Kategoria soliści i duety 11-13 lat,

 

Statuetki i nagrody pieniężne:

I miejsce Karina Skwarczyńska, Porąbka

II miejsce Julia Chmielarska, Kraśnik

III miejsce Daria Domitrz, Warszawa

 

Dyplomy- Wyróżnienia:

Amelia Chodoła, Białobrzegi

Gabriela Borys, Gdynia

Duet: Zuzanna Polańska i Gabriela Borys, Gdynia

Aleksander Klembalski, Kutno

Paulina Napierała, Gdynia

Kacper Karol Kujawski, Szczecin

Adrianna Kordowska, Gdańsk

Szymon Sobczak, Górowo Iławeckie

Duet: Maja Gizicka i Nadia Krzyśko, Zielona Góra

Jagoda Rataj, Katowice

 

W kategorii soliści i duety 14-16 lat

 

Statuetki i nagrody pieniężne:

 

I miejsce Julia Jarząbek, Nowy Targ

II miejsce Julia Kukuć, Poznań

III miejsce Aleksandra Idkowska, Kórnik

 

 

Dyplomy- Wyróżnienia:

 

Oliwia Lach, Bielsko-Biała

Martyna Prochera, Wejherowo

Sara Lityńska, Ciechocinek

Mateusz Kalinowski, Grudziądz

Martyna Kaleta, Nowy Sącz

Julia Bojur, Zawady

Iga Brzezińska, Konin

Wiktoria Chojcan, Wrocław

Agata Misiak, Grudziądz

Duet: Dominika Popek & Amelia Rydzyńska

 

 

Kategoria soliści i duety 17-25 lat

 

Statuetki i nagrody finansowe:

I miejsce Szymon Grzybacz, Podwilk

II miejsce Lilit Minasyan, Szczecinek

II miejsce Filip Gesse, Rumia

III miejsce Duet: Martyna Kaleta i Krystian Kubowicz, Nowy Sącz/Kasina Wielka

III Julia Leśniewska, Szczecinek

 

Dyplom- wyróżnienia:

Alan Wittbrodt, Gdynia

Julia Raczyńska, Gdynia

Krystian Kubowicz, Kasina Wielka

Diana Bhatt, Boca Raton- USA- Floryda

Agata Wawrzyniak, Konin

Magdalena Romanowska, Suwałki

Karolina Słabińska, Suwałki

 

Kategoria zespoły wokalne do lat 12

 

Statuetki i nagrody pienieżne:

I miejsce Małe Beciaki

II miejsce Eski Floreski

III miejsce Groszki

 

Dyplomy- Wyróżnienia: Kabatinki

                                  Fiołeczki

                                  Kropki

 

Kategoria zespoły wokalne 13-16 lat

 

Statuetki i nagrody pieniężne:

I miejsce M.A.J.A.

II miejsce Granda

III miejsce Balbiny I

 

Dyplomy- wyróżnienia:

 

Beciaki

Wiercipięty

Impresja

Wianeczek

 

Kategoria zespoły wokalne 17-25 lat

Statuetka oraz nagroda pieniężna:

 

I miejsce Luz

 

 

 

 


Laureaci Mini Gdynia OPEN 2017

Kategoria do lat 6 - Laureaci Mini Uśmiechniętej Rybki

  1. Victoria Konys + NOMINACJA na Festiwal Gdynia OPEN
  2. Joanna Goran + NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN
  3. Nina Michałowska
  4. Paweł Lubicki
  5. Maja Ceglarz
  6. Pola Korthals
  7. Aleksandra Wróblewska
  8. Milena Wiśniewska

Kategoria 7-10 lat - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:   Beata Franiak
II miejsce:  Swietlana Boguska
                 Duet: Róża Sawicz i Szymon Lubicki
III miejsce: Adam Kordowski

Wyróżnienia:

Julia Hewel + NOMINACJA na Festiwal Gdynia OPEN
Ireneusz Ropel
Magdalena Pilanowska
Stanisław Grajewski
Hanna Czapp
Gabrysia Dramczyk
Szymon Lubicki
Róża Sawicz
Marta Białek
Wiktoria Kowalska
Kinga Leszczyńska

KATEGORIA 11- 13 lat - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:   Duet Zuzanna Polańska i Gabriela Borys
II miejsce:  Zuzanna Polańska
                 Paulina Napierała
                 Adrianna Kordowska
III miejsce: Gabriela Borys

Wyróżnienia:

Antonina Milczek
Martyna Grądzka
Paula Szczepkowska
Lila Weber
Wiktoria Rozenko
Andżelika Tybuś
Zofia Sławińska
Apolonia Szukała
Mikołaj Kotarski

Kategoria 14-16 lat - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:   Magdalena Mikulska
                 Amelia Rydzyńska
II miejsce:  Alicja Sporek
                 Dominika Popek
III miejsce: Monika Michalska
                 Duet: Gabriela Borys i Barbara Borys

Wyróżnienia:

Wiktoria Cichewicz
Duet: Wiktoria Cichewicz i Natalia Sikora
Duet: Dominika Popek i Amelia Rydzyńska
Natalia Lewandowska
Alicja Besler
Barbara Borys
Emilia Hawrot
Ida Dębska
Sara Muża

KATEGORIA 17- 20 LAT - miejsca I, II i III - NOMNACJA na Festiwla Gdynia OPEN

I miejsce:  Julia Raczyńska
II miejsce: Agnieszka Kozyra
                Weronika Grądzka

Wyróżnienia:

Duet: Agnieszka Kozyra i Kinga Bujak
Anna Kopyto
Krzysztof Kreft
Duet: Anna Kopyto i Dominika Tarasiuk
Julia Falkowska
Piotr Lehmann
Kinga Bujak
Dominika Poręba
Nadia Basińska
Estera Sawicka


Laureaci Gdynia OPEN 2016

OSOBOWOŚĆ FESTIWALU: Maciej Guć
GRAND PRIX: Zespół Farcik

SOLIŚCI i DUETY

KATEGORIA DO LAT 10 - Uśmiechnięta Rybka

  1. Jagoda Rataj
  2. Maria Przybylska
  3. Nela Zawadzka
  4. Amelia Kurantowicz
  5. Stanisław Kukulski
  6. Amelia Chodoła
  7. Duet: Ala i Olek
  8. Karina Skwarczyńska
  9. Jagoda Prokop
  10. Joanna Goran
  11. Zofia Mączkowska
  12. Maja Maniszewska

KATEGORIA 11-13 LAT

I MIEJSCE:                  Martyna Zygadło                            
II MIEJSCE:                 Julia Chmielarska
III MIEJSCE:                Iga Brzezińska

WYRÓŻNIENIA:           

  1. Amelia Rydzyńska
  2. Duet: Dominika Popek i Amelia Rydzyńska
  3. Hanna Sztachańska
  4. Zuzanna Polańska
  5. Jakub Rajman

IV. KATEGORIA 14-16 LAT

I MIEJSCE:                  Jagoda Dymczyk                             
II MIEJSCE:                 Agata Ewa Mociak                                                       

WYRÓŻNIENIA:          

  1. Julia Nykiś
  2. Rozalia Grabowska
  3. Magdalena Panek
  4. Julia Raczyńska
  5. Vilius Popendikis                  

KATEGORIA 17-25 LAT

I MIEJSCE:                  Jagoda Różycka
II MIEJSCE:                 Agata Buczkowska

Ex equo:

III MIEJSCE:                Krystian Kubowicz
III MIEJSCE:                Szymon Grzybacz

WYRÓŻNIENIA:        

  1. Karolina Pietrzykowska
  2. Sylwia Tomczak
  3. Alan Wittbrodt
  4. Patrycja Czyżewska  

ZESPOŁY - KATEGORIA do 12 lat

I MIEJSCE:                  Ajki    
II MIEJSCE:                 Szalone małolaty     
III MIEJSCE:                Hiciorki BIS

WYRÓŻNIENIA:         

  1. Kontrasty
  2. Uwiski
  3. Hiciorki
  4. Duszki
  5. Szalone małolatki
  6. Beciaki
  7. Presto Cantabile
  8. KrzyKaśki

KATEGORIA do 13-16 lat

I MIEJSCE:                  Keberiokst              
II MIEJSCE:                 Granda
III MIEJSCE:                Szalone          

WYRÓŻNIENIA:        

  1. Sposób na nudę
  2. M.A.J.A
  3. Granda BIS
  4. KrzyKaśki
  5. Wiercipięty
  6. Kontrasty
  7. Frajdej

KATEGORIA do 17-24  lat

I MIEJSCE:                  Luz                            
II MIEJSCE:                 Szalone                     
III MIEJSCE:                Keberiokst    

WYRÓŻNIENIE:        

  1. ETTA
  2. NOW!
  3. Tercet
  4. Voice Planet
  5. Muzy


Laureaci Mini Gdynia OPEN 2016

KATEGORIA DO LAT 6 - Mini Uśmiechnięta Rybka

  1. Lena Wicenty + NOMINACJA na Festiwal
  2. Joanna Goran + NOMINACJA na Festiwal
  3. Julia Ukleja
  4. Nadia Rudzińska
  5. Pola Mańkowska
  6. Ireneusz Ropel

KATEGORIA 7-10 LAT

I MIEJSCE: Stanisław Grajewski + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: Barbara Papis
III MIEJSCE: Beata Franiak

WYRÓŻNIENIA:                                

  1. Magdalena Pilanowska
  2. Gabrysia Borys
  3. Gabriela Dramczyk
  4. Julia Hewelt
  5. Wiktoria Kowalska
  6. Miron Krzyżanowski
  7. Paulina Korsak
  8. Duet: Aleksandra Matla i Urszula Minkiewicz

KATEGORIA  11-13 LAT

I MIEJSCE: Zuzanna Polańska + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: Apolonia Szukała
III MIEJSCE: Amelia Rydzyńska

WYRÓŻNIENIA:          

  1. Maciej Antończak
  2. Piotr Nowak
  3. Barbara Borys
  4. Emilia Hawrot
  5. Martyna Grądzka
  6. Dominika Popek
  7. Duet: Dominika Popek i Amelia Rydzyńska

KATEGORIA 14-16 LAT

I MIEJSCE: Martyna Szarek + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: 
Duet: Natalia Sikora i Wiktoria Cichewicz + NOMINACJA na Festiwal
III MIEJSCE: Kinga Bujak
                      Oliwia Kreft

WYRÓŻNIENIA:                                

  1. Natalia Hajdebrek
  2. Agnieszka Kozyra 
  3. Dominika Poręba
  4. Julia Raczyńska

KATEGORIA 17-20 LAT

I MIEJSCE: Zuzanna Cichocka + NOMINACJA na Festiwal
II MIEJSCE: Duet: Adrianna Czuryńska i Krzysztof Kreft + NOMINACJA na Festiwal 
                    Weronika Grądzka
III MIEJSCE: Dana Bhatt

WYRÓŻNIENIA:                                

  1. Arleta Barczyk
  2. Weronika Walenciak
  3. Katarzyna Szymańska
  4. Jan Gałkowski


Jury Mini Gdynia OPEN 2018

Krystyna Piotrowska

Muzyk, kompozytor, trener wokalny. Współpracuje z TVP realizując programy dziecięce i młodzieżowe. Jest pomysłodawczynią oraz reżyserem wielu wydarzeń artystycznych oraz koncertów z udziałem najmłodszych artystów. Zasiada w jury na najbardziej prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Aktywnie uczestniczy w rozwoju muzycznym dzieci i młodzieży, prowadząc warsztaty wokalne w całej Polsce i poza granicami kraju. Praca z młodzieżą to pasja, która daje jej ogromną satysfakcję. Skutecznie promuje młode Talenty w Polsce i zagranicą. Jest właścicielką strony www.eurofestiwale.pl.

Ola Zduniak

Ola Zduniak rozpoczęła swoją karierę na wielu festiwalach dziecięcych i młodzieżowych, zdobywając na nich najwyższe triumfy, m.in. w Koninie, Kielcach, Chodzieży, Poznaniu i Berlinie. Następnie podbiła telewizję i sceny teatralne. Nastolatki pamiętają ją jako laureatkę programu TVP2 „Wygraj, wyśpiewaj”, następnie z głównej roli w serialu młodzieżowym „Felek i Klara” w reżyserii Magdy Żurowskiej, a także cyklicznego programu nadawanego w TVP2, zatytułowanego „Po rozum do głowy”, w którym regularnie występowała prezentując swoje piosenki. Z ról teatralnych natomiast godne odnotowania są: „Koty” wystawione na dużej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni oraz spektakl „Śpiewnik domowy Moniuszki” w reżyserii Marii Fołtyn, z którym to przedstawieniem Ola odwiedziła największe miasta Polski.

W latach 2002-2004 śpiewała w zespole „Ha-Dwa-O!”, z którym to nagrała płytę „Pozytywnie” i odbyła długą trasę koncertową.

W 2003 roku wzięła udział w krajowych eliminacjach do Konkursu Eurowizji z piosenką pt.: „Tylko bądź”, plasując się na szóstym miejscu. W 2004 roku Ola postanawia odejść z zespołu by poszukiwać własnej drogi twórczej i rozwijać swój własny styl. Ola spiewała także gościnnie na płytach zespołu „D.S.P.R.” i wokalistki Mc Mona, z którymi wspólnie odbyła wiele koncertów.

Marcin Spenner

Niepoprawny romantyk i specjalista od nastrojowych ballad. Jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia. 

Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X - Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce. 

Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”. 

Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi.  

Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – muzykiem kultowej formacji Kobong, a także producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło). Bogdan został zarazem producentem, jak i wydawcą debiutanckiej płyty Marcina. Wraz z właścicielem Custom34 Studio, powołał do życia wytwórnię 2trackrecords, pod szyldem której, w 2018 roku ukaże się płyta Marcina Spennera.

Karol Drzewoszewski

Aktor scen muzycznych i pedagog. Studiował w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze  Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz na Uniwersytecie Gdańskim, na wydziale Nauk Społecznych, kierunek Pedagogika. Po raz pierwszy zadebiutował na scenie w Teatrze Muzycznym w Gdyni w musicalach: Fame, Skrzypek na dachu, My fair lady. 

Półfinalista 1 i 5 edycji programu Mam Talent, gdzie w roku 2008 wykonał duetowy numer do utworu Puttin on the Ritz, jako pierwszy w Polsce, stepując do góry nogami.

W latach 2010-2014 występował w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, w programie jazzowym na czasie Glenna Millera z 17 osobowym Big Bandem. 

Współtwórca prestiżowego widowiska Usłyszeć Taniec, będącego fuzją różnych form stepowania: flamenco, irish tap i american tap. 

Od 2010 roku uczy stepowania w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na III wydziale, specjalności musicalowej, od 2015 roku, w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, a od 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni.


Gdynia OPEN 2017


Mini Gdynia OPEN 2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu Mini Gdynia OPEN 2017: 

Przesłuchania www.facebook.com/LaboratoriumIS/przesłuchania
Koncert finałowy: www.facebook.com/LaboratoriumIS/koncert


GDYNIA OPEN 2016

Zdjęcia z wydarzenia Gdynia OPEN 2016 dostępne są pod następującymi linkami:

Koncert galowy: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa do 10 lat: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 11-13 oraz 14-16: LINK

Przesłuchania - kategoria 17-25 oraz Zespoły: LINK


Mini Gdynia OPEN 2016

Zdjęcia z wydarzenia Mini Gdynia OPEN 2016 dostępne są pod linkami:

Koncert Galowy: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 0-6 oraz 7-10: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 11-13: LINK

Przesłuchania - kategoria wiekowa 14-16 oraz 17-20: LINK

FILMY: LINK


Gdynia OPEN 2015_dzień 2


Gdynia OPEN 2015_dzień 1


GDYNIA OPEN 2014


 
 


ATRAKCJE GDYNI: CENTRUM NAUKI EXPERYMENT

Adres: al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

Kontakt: 58 698 21 37, bilety@experyment.gdynia.pl

Strona www: www.experyment.gdynia.pl

Godziny otwarcia:

Wtorek - piątek: 9.00 - 18.00
Sobota - niedziela: 10.00 - 19.00
Poniedziałek - nieczynne

Ceny biletów: 

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet rodzinny: 
2+1: 50
2+2: 58
2+3: 66
2+4: 74
2+5: 82

Biletu ulgowe i bezpłatne zgodnie z opisem na stronie: www.experyment.gdynia.pl/pl/odwiedz-nas/cennik

 



 
 


ATRAKCJE GDYNI: MUZEUM EMIGRACJI

Adres: ul. Polska 1, 81-339 Gdynia,

Kontakt: 58 670 41 71, kasa@muzeumemigracji.pl

Strona www: www.muzeumemigracji.pl

Godziny otwarcia: 

Wtorek: 12.00 - 20.00
Środa-Niedziela: 10:00 - 18.00
Poniedziałek: nieczynne

Ostatni goście wpuszczani są na wystawę na godzinę przed jej zamknięciem. Przewidywany czas zwiedzania: 1,5 - 2h. 

Ceny biletów:

Bilet normalny: 10 zł
Bilet ulgowy: 6 zł. 
Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe + dzieci w wieku 7-18, maksymalnie 6 osób: 25 zł
Bilet grupowy normalny - minimum 10 osób: 8 zł
Bilet ulgowy normalny - minimum 10 osób: 4 zł
Bilety ulgowe i bezpłatne przysługują zgodnie ze specyfikacją umieszczoną na stronie: http://muzeumemigracji.pl/pl/zaplanujwizyte/bilety

W każdą środę wstęp BEZPŁATNY dla wszystkich. 



 
 


ATRAKCJE GDYNI: AKWARIUM GDYŃSKIE

Adres: al. Jana Pawła II 1, 81-345 Gdynia

Kontakt: 587 326 601, akwarium@mir.gdynia.pl

Strona www: www.akwarium.gdynia.pl

Godziny otwarcia: 09:00 - 20:00 (kasa 09:00 - 19:30)

Ceny biletów: 

Bilet normalny:24 zł

Bilet ulgowy: 16 zł

Bilet dla osób z niepełnosprawnością: 12 zł
Bilety rodzinne: Oferta obejmuje dzieci od 5 do 18 roku życia. Dzieciom do 4 roku życia przysługuje wstęp bezpłatny.
2+1 = 56,00 zł (dla jednego opiekuna bilet ulgowy, dla drugiego - bilet normalny, dziecko - bilet ulgowy),
2+2 = 64,00 zł (dla dwóch opiekunów bilety ulgowe, dzieci - bilety ulgowe),
2+3 = 72,00 zł (wstęp bezpłatny dla jednego opiekuna, dla drugiego - bilet normalny, dzieci - bilety ulgowe),
2+4 i więcej (wstęp bezpłatny dla jednego opiekuna, dla drugiego - bilet normalny, dzieci - bilety ulgowe).



 
 


ATRAKCJE GDYNI: MUZEUM MIASTA GDYNI

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 1, 81-374 Gdynia,

Kontakt: 58 662 09 10, 58 711 12 45

Strona www: www.muzeumgdynia.pl

Godziny otwarcia:

wtorek, środa i piątek: 10.00 – 18.00 

czwartek: 12:00-20:00

sobota, niedziela: 10:00-17:00

Ceny biletów:

Bilet normalny: 10 zł
Bilet ulgowy: 5 zł

Bilet rodzinny: 15 zł (dwie osoby dorosłe i maksymalnie ósemka dzieci do 18 roku życia)

Piątki – wstęp bezpłatny dla wszystkich

Bilety ulgowe i bezpłatne przysługują zgodnie ze specyfikacją umieszczoną na stronie http://www.muzeumgdynia.pl/dla-zwiedzajacych/bilety-wstepu/



 
 


ATRAKCJE GDYNI: MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 1, 81-374 Gdynia

Kontakt: 58 620 13 81

Strona www: www.muzeummw.pl

W związku z rozpoczęciem budowy wystawy stałej zamknięty jest do odwołania budynek i ekspozycje wewnątrz Muzeum Marynarki Wojennej. 

Udostępnione są natomiast Ekspozycja Plenerowa Broni i Uzbrojenia Morskiego oraz ORP "Błyskawica".

 

Ekspozycja Plenerowa Broni i Uzbrojenia Morskiego

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 1B, Gdynia

- w poniedziałki bezpłatnie
- od wtorku do niedzieli w cenie 4 zł dla każdego

Usługa przewodnicka na Ekspozycję: w języku polskim 30 zł (w języku angielskim i rosyjskim 50 zł) od grupy maksymalnie 25-osobowej, po uprzedniej rezerwacji minimum 2 dni przed zwiedzaniem.



 
 


ATRAKCJE GDYNI: OKRĘT - MUZEUM ORP „BŁYSKAWICA”

Adres: Aleja Jana Pawła II, Gdynia

Kontakt: 58 620 13 81.

Strona www: www.muzeummw.pl

Godziny otwarcia

Ceny biletów:

Bilet normalny: 14 zł
Bilet ulgowy:  7 zł
B
ilet rodzinny: 22 zł

Bilet dla rodzin wielodzietnych 5 zł (za jednego członka rodziny). W przypadku kiedy rodzina liczy powyżej pięciu osób polecamy bilet rodzinny.

Szczegóły dotyczące zwiedzania i specyfikacja dotycząca biletów dostepne na stronie http://www.muzeummw.pl/?ceny-biletow,93



 
 


ATRAKCJE GDYNI: STATEK-MUZEUM „DAR POMORZA”

Adres: Al. Jana Pawła II, 81-345 Gdynia

Kontakt: 58 620 23 71, 697 607 166, dar.pomorza@nmm.pl

Strona www: www.nmm.pl/dar-pomorza

Godziny otwarcia:

12.02.2018 - 27.04.2018
wtorek - niedziela 10.00-16.00

 

Ceny biletów dostępne na stronie http://www.nmm.pl/odwiedz-nas/ceny-biletow?PHPSESSID=9fcbacdbe8d4b4f24b35e56d4c74f19b

 



 
 


ATRAKCJE GDYNI: GDYŃSKIE MUZEUM MOTORYZACJI

Adres: ul. Żwirowa 2c, Gdynia-Chylonia,

Kontakt: 58 663 87 40

Strona www: www.gmm.gdynia.pl

Godziny otwarcia: poniedziałek -sobota: 9:00-17:00

Ceny biletów:
Bilet normalny: 7 zł
Bilet ulgowy: 3 zł (młodzież do lat 14)



Wspierają nas

Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Mini Gdynia OPEN 2018 organizowany jest przez
Laboratorium Innowacji Społecznych, Młodzieżowy Dom Kultury oraz ZSP nr 3 w Gdyni

​​

Patronat honorowy

Patronat medialny



GDYNIA OPEN FESTIWAL
Wczytuję grafikę strony.